38. mistrovství ČR v billiard-hockeyi šprtci a 11. mistrovství ČR v air-hockeyi

Úvod

Unie hráčů stolního hokeje zve všechny aktivní účastníky a účastnice, doprovod i fanoušky na 38. mistrovství ČR v billiard-hockeyi šprtci11. mistrovství ČR v air-hockeyi.

Konání

24. – 26. listopadu 2017
Středisko volného času Most, Albrechtická 414/1, 434 01 Most
Zobrazit na mapě  ·  Vyhledávač spojení (včetně MHD)

Časový harmonogram

Pátek 24. listopadu 2017 – táhlový hokej Chemoplast – doprovodný turnaj
17:45 – 18:00 registrace účastníků SVČ - Klubák
18:00 – 20:00 turnaj SVČ - Klubák
Sobota 25. listopadu 2017 – billiard-hockey šprtec – MČR & doprovodný turnaj
9:00 – 9:45 registrace účastníků SVČ – Tělocvična
10:00 slavnostní zahájení SVČ – Tělocvična
10:15 zahájení soutěží
MČR – muži, ženy, junioři, st.žáci, ml.žáci
doprovodný turnaj
SVČ – Tělocvična
18:00 vyhlášení výsledků SVČ – Tělocvična
19:00 večeře
20:00 valná hromada ČSBH
Neděle 26. listopadu 2017 - air-hockey - MČR
9:00 – 9:45 registrace účastníků SVČ – Spojovací chodba
10:00 – 13:00 MČR - jednotlivci SVČ – Spojovací chodba
13:00 – 14:00 oběd
valná hromada ČSAH
SVČ – Kuchyňka
14:00 – 17:00 MČR - družstva SVČ – Spojovací chodba

Ubytování a stravování

Informace o ubytování, stravování a místě konání valné hromady ČSBH budou doplněny později.

Možnosti ubytování v Mostě a okolí najdete také na webu i:Mostecko.

Historie

Šprtcové mistry republiky pro rok 2017 poznáme v sobotu 25. listopadu 2017. Podívejte se, kdo vyhrál v letech 1980 – 2016. V neděli 26. listopadu 2017 se bude hrát o air-hockeyové tituly. Kdo je vybojoval v sezónách 2007 – 2016 si prohlédněte na webu ČSAH.

Pořadatelé

Logo Unie hráčů stolního hokeje Logo BHC Moste Logo Středisko volného času Most

Kontakt

Jakub Hasil
jakub.hasil@post.cz
+420 603 337 054

Fotografie

Ilustrační fotografie z předešlých mistrovství Ilustrační fotografie z předešlých mistrovství Ilustrační fotografie z předešlých mistrovství Ilustrační fotografie z předešlých mistrovství Ilustrační fotografie z předešlých mistrovství Ilustrační fotografie z předešlých mistrovství



Logo MČR 2017 ke stažení, vytvořil Dominik Fiala v roce 2013

Vítězové mistrovství České Republiky
Billiard-hockey šprtec

Muži

Rok Konání Místo Hráč Klub
2016 26.11. Žďár nad Sázavou NAKLÁDAL Jiří BHC Dragons Modřice
2015 28.11. Ostrava PROCHÁZKA Jaromír SHL SDS EXMOST Brno
2014 29.11. Hora Svaté Kateřiny FLEIŠMAN Tomáš BHC AB STAIN Most
2013 23.11. Říčany KOLODĚJ Pavel Šprtmejkři Ostrava
2012 24.11. Praha TICHAVSKÝ Aleš Šprtmejkři Ostrava
2011 26.11. Boskovice PŘEDEŠLÝ Libor SHC Bizoni Uherčice
2010 27.11. Ostrava KUČERA Martin SHL SDS Exmost Brno
2009 28.11. Blansko VANČURA Tomáš Prague NHL
2008 29.11. Zubří ZÍKA Václav WIP Reklama Dobrá Voda
2007 24.11. Praha KUČERA Martin SHL Dopravní stavby Brno
2006 25.11. Žďár nad Sázavou MACH Miloslav WIP Reklama Dobrá Voda
2005 26.11. Zábřeh TICHAVSKÝ Jan Šprtmejkři Ostrava
2004 27.11. Újezd u Brna VŮJTEK Lukáš Šprtmejkři Ostrava
2003 29.11. Rožnov pod Radh. HORÁK Karel Jun. SHL Dopravní stavby Brno
2002 30.11. Praha BOHÁČEK Martin BHC Dragons Brno
2001 1.12. Hustopeče ŠKORPÍK Miroslav BHC Dragons Brno
2000 2.12. Brno HONSA Petr WIP Reklama Dobrá Voda
1999 27.11. Brno BĚLOHOUBEK Pavel THE Pařez Brno
1998 29.11. Ostrava PAŘEZ Martin THE Pařez Brno
1997 29.11. Brno CESAR Gerhard SHL Progresklima Brno
1996 30.11. Hustopeče PAŘEZ Martin THE Pařez Brno
1995 25.11. Dobrá Voda u Č.B. DUDA Antonín IP Reklama Dobrá Voda
1994 26.11. Chrudim CESAR Gerhard VZO*OSE*TBR Brno
1993 27.11. Brno VOLF Petr SHC Bizoni Uherčice
1992 5.12. Praha VENTRUBA Jiří SHL Davay Brno
1991 29.12. Brno HORÁK Jiří Sen. OPL Vítkov
1990 24.11. Brno KYZLINK Dalibor SHL Brno
1989 25.11. Brno RYŠKA Arnošt SHL Brno
1988 17.12. Brno HORÁK Jiří Sen. OPL Vítkov
1987 19.12. Brno KYZLINK Dalibor SHL Brno
1986 8.11. Vítkov VENTRUBA Jiří SHL Brno
1985 14.12. Brno VENTRUBA Jiří SHL Brno
1984 8.12. Vítkov KYZLINK Dalibor SHL Brno
1983 17.11. Brno KYZLINK Dalibor SHL Brno
1982 6.11. Vítkov KYZLINK Dalibor SHL Brno
1981 19.12. Brno KYZLINK Dalibor SHL Brno
1980 27.12. Brno VENTRUBA Jiří SHL Brno

Ženy

Rok Konání Místo Hráč Klub
2016 26.11. Žďár nad Sázavou ZAJÍČKOVÁ Petra BHK Orel Boskovice
2015 28.11. Ostrava FOLTÝNOVÁ Milada Prague NHL
2014 29.11. Hora Svaté Kateřiny ZAJÍČKOVÁ Petra BHL Žďár nad Sázavou
2013 23.11. Říčany GRABINSKÁ Veronika Šprtmejkři Ostrava
2012 24.11. Praha ZAJÍČKOVÁ Petra BHL Zekatel Žďár n.S.
2011 26.11. Boskovice IGNACOVÁ Anna Šprtmejkři Ostrava
2010 27.11. Ostrava KABRDOVÁ Marcela BHL A.Počtová Žďár n. S.
2009 28.11. Blansko FOLTÝNOVÁ Milada Prague NHL
2008 29.11. Zubří BOHDALKOVÁ Alena Sokol Frýdek-Místek
2007 24.11. Praha VELEBOVÁ Nikola SHL Dopravní stavby Brno
2006 25.11. Žďár nad Sázavou HOLATKOVÁ Elena BHC Silesia WM Ostrava
2005 26.11. Zábřeh HOLATKOVÁ Elena BHC Poruba Stars
2004 27.11. Újezd u Brna HASILOVÁ Petra BHC Radošovice
2003 29.11. Rožnov pod Radh. HASILOVÁ Petra BHC 15.ZŠ Most
2002 30.11. Praha HASILOVÁ Petra BHC 15.ZŠ Most
2001 1.12. Hustopeče FRAŇKOVÁ Iva THE Random Brno
2000 2.12. Brno HASILOVÁ Petra Klub dětí Most
1999 27.11. Brno ŠVIHÁLKOVÁ Hana BHC Dragons Brno
1998 29.11. Ostrava ŠVIHÁLKOVÁ Hana BHC Dragons Brno
1997 29.11. Brno KOLMAČKOVÁ Jana SHL Progresklima Brno
1996 30.11. Hustopeče NEMEŠKALOVÁ Zdeňka SHC Tigers Hustopeče
1995 25.11. Dobrá Voda u Č.B. NEMEŠKALOVÁ Zdeňka SHC Tigers Hustopeče
1994 26.11. Chrudim TRUHLÁŘOVÁ Martina SHL Maloměřice
1993 27.11. Brno TRUHLÁŘOVÁ Martina SHL Maloměřice
1992 5.12. Praha TRUHLÁŘOVÁ Martina SHL Maloměřice
1991 29.12. Brno TRUHLÁŘOVÁ Martina SHL Maloměřice

Junioři

Rok Konání Místo Hráč Klub
2016 26.11. Ždár nad Sázavou DOHNAL Jirí BHC TJ Sokol Bohumín
2015 28.11. Ostrava KAŇA Simon Gunners Břeclav
2014 29.11. Hora Svaté Kateriny ŠANOBA Matěj SHL StarColor Litvínov
2013 23.11. Říčany MÜLLER Ondřej II. BHC AB Stain Most
2012 24.11. Praha MÜLLER Ondřej II. BHC AB Stain Most
2011 26.11. Boskovice JUCHELKA Patrik SHL SDS Exmost Brno
2010 27.11. Ostrava FLEIŠMAN Tomáš BHC AB Stain Most
2009 28.11. Blansko ODEHNAL Michal BHK Orel Boskovice
2008 29.11. Zubří KOLODĚJ Pavel Šprtmejkři Ostrava
2007 24.11. Praha KOLODĚJ Pavel BHC Silesia WM Ostrava
2006 25.11. Žďár nad Sázavou KOLODĚJ Pavel BHC Silesia WM Ostrava
2005 26.11. Zábřeh SMÉKAL Martin KSH Sever Zábřeh
2004 27.11. Újezd u Brna ALEXANDROV Pavel ESH Praha
2003 29.11. Rožnov pod Radh. PELIKÁN Pavel KSH Sever Zábřeh
2002 30.11. Praha HONSA Jiří Jun. WIP Reklama Dobrá Voda
2001 1.12. Hustopeče HONSA Jiří Jun. WIP Reklama Dobrá Voda
2000 2.12. Brno VANČURA Tomáš Sokol Prosek Praha 92
1999 27.11. Brno TIHELKA Robert THE Pařez Brno
1998 29.11. Ostrava ŠKORPÍK Miroslav BHC Dragons Brno
1997 29.11. Brno HONSA Petr IP Reklama Dobrá Voda
1996 30.11. Hustopeče HONSA Petr IP Reklama Dobrá Voda
1995 25.11. Dobrá Voda u Č.B. BĚLOHOUBEK Pavel THE Pařez Brno
1994 26.11. Chrudim PŘEDEŠLÝ Libor SHC Bizoni Uherčice

Starší žáci

Rok Konání Místo Hráč Klub
2016 26.11. Ždár nad Sázavou PROCHÁZKA Jakub Fluke Kohoutovice
2015 28.11. Ostrava TIRPÁK Patrik Fluke Kohoutovice
2014 29.11. Hora Svaté Kateriny JANDEČKA Vojtěch BHC AB STAIN Most "B"
2013 23.11. Říčany SÝKORA Tomáš SHL Celio Litvínov
2012 24.11. Praha DAVID Vojtěch BHK Orel Boskovice
2011 26.11. Boskovice ŠANOBA Matěj SVČ Most
2010 27.11. Ostrava MARTINČIČ Michal BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
2009 28.11. Blansko MARTINČIČ Michal BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
2008 29.11. Zubří JUCHELKA Patrik SHL Dopravní stavby Brno
2007 24.11. Praha FLEIŠMAN Tomáš BHC AB Stain Most
2006 25.11. Žďár nad Sázavou FLEIŠMAN Tomáš BHC AB Stain Most
2005 26.11. Zábřeh VONDÁL Vít BHK IQ Boskovice
2004 27.11. Újezd u Brna BEIL Ondřej KSH Šternberk
2003 29.11. Rožnov pod Radh. MUŽÍK Jan TJ Sokol Stochov-Honice
2002 30.11. Praha FRANKL Jaroslav Jun. BHC Dragons Brno
2001 1.12. Hustopeče BOHÁČEK Vít BHC Dragons Brno
2000 2.12. Brno HONSA Jiří Jun. WIP Reklama Dobrá Voda
1999 27.11. Brno HONSA Jiří Jun. WIP Reklama Dobrá Voda
1998 29.11. Ostrava TIHELKA Robert THE Pařez Brno
1997 29.11. Brno ENEŠ Petr Jun. 1.BHC Aneta Chrudim
1996 30.11. Hustopeče VECKA Michal SHL Progresklima Brno
1995 25.11. Dobrá Voda u Č.B. VECKA Michal SHL Davay Brno

Mladší žáci

Rok Konání Místo Hráč Klub
2016 26.11. Ždár nad Sázavou KALINA Tomáš BHL Žďár nad Sázavou
2015 28.11. Ostrava GRIMMOVÁ Valentýna Real Draci 18.ZŠ Most
2014 29.11. Hora Svaté Kateriny TIRPÁK Patrik Fluke Kohoutovice
2013 23.11. Říčany JANDEČKA Vojtěch BHC 15.ZŠ Most
2012 24.11. Praha JANDEČKA Vojtěch BHC 15.ZŠ Most
2011 26.11. Boskovice MACHÁČEK František Jun. BHL Zekatel Žďár n.S.
2010 27.11. Ostrava POHANKA Tomáš Klub dětí Most
2009 28.11. Blansko TALDÍK Ondřej Black Sharks Most
2008 29.11. Zubří PELIKÁN David KSH Sever Zábřeh
2007 24.11. Praha TÚMA Václav Jun. TJ Sokol Stochov-Honice
2006 25.11. Žďár nad Sázavou JUCHELKA Patrik SHL Dopravní stavby Brno
2005 26.11. Zábřeh JUCHELKA Patrik SHL Dopravní stavby Brno
2004 27.11. Újezd u Brna FLEIŠMAN Tomáš Naskool Most

Pozn.: V letech 1991 a 1992 zároveň mistři Československa.